Noworoczny Detoks Cukrowy 2017 - poznaj zasady

Tradycyjnie już zapraszam wszystkich do udziału w akcji! Detoks na celu nie tylko ustabilizowanie poziomu cukru we krwi ale też odzwyczajenie organizmu od słodkości, walkę z uzależnieniem od nich. Detoks to również dobry wstęp do zdrowej diety!

Zapoznaj się z zasadami – zaczynamy 9 stycznia!

Czytaj dalej

Opinie uczestników

To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Całkowicie przestało mnie ciągnąć do słodyczy, nie muszę obmyślać strategii jedzenia co 3 godziny i liczyć czy aby na pewno zjadłam 2000 kcal. Jedzenie już mną nie rządzi- słucham swojego organizmu a nie zegara. Przestały mnie dręczyć wzdęcia i uczucie gigantycznego brzucha.


Maja

Dodatkowym plusem jest fakt, ze schudłam prawie 5kg. Straciłam 10 cm w pasie. Czuje się lepiej. Nie piję już kawy. Udało mi się wytrzymać cały detoks bez detoksowych deserów. Dziękuję za Wasze wsparcie i kuchenne inspirację. Dzieki Wam odkryłam wiele nowych smakow (szakszuka , pizza na cieście z kalafiora i wiele innych ).


Angelika

Jem wreszcie regularnie i co największym plusem się okazało jem posiłki razem z mężem co wcześniej było rzadkością a wiadomo, że wspólny obiad zbliża :) schudłam ok 5 kg bez głodowania, brzuch płaski. Podobno cera też lepsza i mniej wredna jestem :) Totalnie zmieniło mi się myślenie nt. żywienia i raczej już zostanę paleo :) odkryłam nowe smaki, a Wasze zdjęcia i przepisy pobudziły wyobraźnię.


Michalina

Gospodarze Detoksu