Polski Przewodnik PALEO – już w przedsprzedaży!

Panie i Panowie! Mam zaszczyt poinformować Was o zbliżającej się premierze książki, którą opracowałam wraz z Iwoną Wierzbicką. Premiera odbędzie się 28.09 jednaj już teraz nasz przewodnik stał się numerem jeden w internetowej księgarni matras.pl! Gdzie można kupić książkę już teraz?

Książkę można nabyć:

Wielu z Was pyta mnie o książki z autografem. Na pewno pierwsze 300 książek zamówionych w internetowej księgarni Publicat będzie podpisanych (specjalnie w tym celu spotkamy się z Iwoną w siedzibie wydawnictwa). Poza tym będziecie mogli skorzystać z okazji i zdobyć podpis lub dedykację podczas tych wydarzeń:

Szczegółowej informacje i kolejne okazje będą się pojawiać na bieżąco więc zaglądajcie tu regularnie.

Niebawem więcej informacji i obszerny wpis na temat całego przedsięwzięcia!

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!
 • Kasia

  Czytałam już kiedyś o tej diecie (http://dietopedia.net.pl/dieta-paleo-dieta-jaskiniowca/) , ale nie bardzo wyobrażam sobie życie np. bez ziemniaków.

  • Ten artykuł jest bardzo przeterminowany i napisany w oparciu o jedno źródło, w dodatku nie do końca dobrze zrozumiane :)

   Tym bardziej polecam Ci zapoznanie się z moją i Iwony książką.

 • Karol K.

  Zamówione!

 • Kamil

  Czy będzie ebook ?

 • Nie mogę się doczekać Targów Książki w Krakowie :)