O mnie

Na co dzień realizuję swoje biznesowe cele i pasje prowadząc studio interaktywne oraz pracując jako user experience designer. Kilka lat temu odkryłam swoją pasję do gotowania i fotografii kulinarnej co stało się bodźcem do założenia tego bloga.

Wychodząc poza aktywność blogową prowadzę akcje Noworocznego Detoksu Cukrowego. Co roku zachęcają one tysiące ludzi do zmiany nawyków żywieniowych i uczą jak istotna jest dieta w osiąganiu i utrzymywaniu dobrej kondycji organizmu. Regularnie spotykam się ze swoimi czytelnikami organizując akcje Kolektywnych Pikników Paleo, podczas których wszyscy uczestnicy dzielą się przygotowanymi przez siebie potrawami w przyjemnych okolicznościach przyrody.

Poza pracą i blogowaniem pasjonuję się również sportami siłowymi a w szczególności Trójbojem Siłowym i Wyciskaniem Leżąc. Możliwości swojego organizmu testuję nie tylko na treningach ale i podczas zawodów. Najlepszym sposobem na wyciszenie i skuteczny odpoczynek jest dla mnie ucieczka nad Mazurskie jeziora i oddawanie się mojej najnowszej pasji – żeglarstwu.

Hasło, które mnie inspiruje to „Eat clean, be lean” i staram się je promować prezentując przepisy nawiązujące m.in. do stylu żywienia paleo. Zarówno w domowej kuchni jak i w blogowej rzeczywistości (co zresztą jest ściśle powiązane) przywiązuję ogromną wagę do jakości i pochodzenia produktów, starając się promować te naturalne, lokalne i sezonowe. Staram się informować o dobrych produktach, dobrych dostawcach a także okazjach do uzupełnienia zapasów zdrowej, naturalnej żywności.

Zapraszam do lektury!

Wyróżnienia:

instaksiazka

Wzmianki i publikacje:

Moje zdjęcie (z prawej) wykonała Basia Bogacka

Gościnnie na Blogu

Napisz do nas

  • To pole powinno pozostać niezmienione.