Bezglutenowe Święta – mój tekst dla hellozdrowie.pl

Święta to taki szczególny czas, kiedy bardzo dobrze widać podział na ludzi, którzy hołdują zasadzie „raz na rok nie zaszkodzi” i tych, którzy nawet wtedy, kiedy wszyscy dookoła życzą „Słodkich Świąt” muszą się pilnować na każdym żywieniowym kroku. Przez wiele lat sama zaliczałam się do tej pierwszej gruby, zrzucając winę za swoje złe samopoczucie na zwykły brak umiaru w jedzeniu. Teraz, kiedy wiem jaka była prawdziwa przyczyna moich problemów okazuje się, że znacznie łatwiej mi przejść przez rozpustny okres świąteczny i mogę bez przeszkód czerpać radość z czasu spędzanego z rodziną. 

Dziś na hellozdrowie.pl możecie przeczytać mój tekst. Kilka porad jak przetrwać Święta na diecie bezglutenowej, podczas gdy wszyscy dookoła zwalniają dietetyczne hamulce.

Święta na bezglutenie

Zapraszam!

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!