Konkurs! Wygraj bilet na konferencję Holistyczne podejście do diety i człowieka

Już to pisałam na facebooku ale powtórzę się, bo dobrze ujęłam istotę imprezy.

Kobieta sukcesu, człowiek instytucja – Iwona Wierzbicka zwana Ajwen, nie czekała na innych, wzięła wszystko na swoje barki i postanowiła zorganizować świetną imprezę żywieniową. Na liście prelegentów sama śmietanka – przyznam szczerze, że kiedy na nią patrzę syndrom kopciuszka daje mi się we znaki:

 1. Iwona Wierzbicka – Ajwen
 2. Dawid Białowąs – Barbell Kitchen
 3. Monika Skuza – Tłuste Życie
 4. Jakub Jaroński – Witarianizm Paleolityczny
 5. Paulina Ihnatowicz i Emilia Ptak-Kasica – Med Food
 6. Kornel Cebulski – All For Body
 7. Joanna Bednarz – Natule.pl
 8. Agata Szucka – Re:adthelabel
 9. Jakub Mauricz – mauricz.com 

I ja. Długo zastanawiałam się nad tym o czym Wam opowiedzieć ale gdzieś z tam z tyłu głowy uparcie krążył jeden temat. O oto jest:

Jemy żeby żyć, czy żyjemy żeby jeść?

Podczas mojej prelekcji postaram się odpowiedzieć na pytania nurtujące każdego kto choć raz zetknął się z tematem dietetyki. Dlaczego niektòrym łatwiej a innym trudniej zmienić nawyki żywieniowe, nawet w obliczu poważnych konsekwencji zdrowotnych? Dlaczego jedzenie tak mocno angażuje nas emocjonalnie że czasem trudno nam traktować je po prostu jak sposób na dostarczenie organizmowi potrzebnych składników odżywczych?

Impreza odbędzie się 31 maja w Opolu, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym podczas Targów Sportowych. Każda prelekcja trwa 40 minut więc łatwo policzyć, że to cały dzień w naszym towarzystwie ;) Więcej na temat wydarzenia możecie przeczytać na stronie ajwendieta.pl

Bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie, serwery na których stoi strona Ajwen nie dały sobie rady z naporem chętnych… ale ja mam dla Was jeszcze jeden!

Bilet o wartości 350 zł z pełnym pakietem konferencyjnym.

Jak go zdobyć?

Zastanówcie się dobrze jaki jest Wasz comfort food – danie, które budzi w Was szczególne emocje. A następnie:

 • Przygotujcie danie
 • Sfotografujcie
 • Wyślijcie do mnie na adres hello(małpka)cookitdev.hellostudio.eu wraz z przepisem i uzasadnieniem (Dlaczego to Wasze comfort food? Jakie emocje się z nim wiążą?)

Na zgłoszenia czekam do 13.04.2015 a wyniki konkursu ogłoszę 20.04.2015.

Bilet mam tylko jeden więc jeden będzie zwycięzca. Aby wybór był 100% wiarygodny poproszę o pomoc Ajwen. Z drugiej strony jak znam siebie to całkiem możliwe, że znajdą się jakieś nagrody pocieszenia ;)

Zwycięskie danie (dania) opublikuję przy okazji ogłoszenia wyników.

Powodzenia, jest o co walczyć!

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!
 • anonim

  czy należy przysłać 1 zdjęcie, czy można więcej ;) ?

 • J.

  Wysłałam zgłoszenie – mam nadzieję, że doszło bo potwierdzenia nie otrzymałam :)