Noworoczny Detoks Cukrowy 2016 – KONKURS!

Za nami już dwa tygodnie detoksu, najwyższy czas aby ogłosić tradycyjny konkurs detoksowy!

Zasady konkursu

Zasady są właściwie takie jak rok temu, formuła również. Aby zdobyć nagrodę w konkursie należy:

 1. być uczestnikiem wydarzenia “Noworoczny Detoks Cukrowy – edycja 2016”
 2. dzielić się swoimi posiłkami z innymi uczestnikami wydarzenia na facebooku i na instagramie, wystarczy opis i zdjęcie (zdjęcia bez opisu nie będą brane pod uwagę, chcemy wiedzieć co jecie ;))
 3. WAŻNE – każdy wpis musi być zgodny z zasadami Detoksu Cukrowego 2016
 4. WAŻNE – każdy z wpisów konkursowych musi być otagowany znacznikiem #detokscukrowy2016

 5. przepis musi być autorski, lub zainspirowany ale nie ściągnięty 1:1 z jakiegokolwiek źródła
 6. można zgłaszać kilka wpisów, ale nie zwiększy to szans w losowaniu :)

Nagrody

W tym roku zaszalałyśmy! Mamy aż sześć nagród!

Wolnowar nagroda

 1. Wolnowar Russel Hobbs 3,5 l od Cook it Lean
 2. Paczka produktów zgodnych z paleo od Delikatesy Ekologiczne DrPelc
 3. Książka Pierwotne ciało pierwotny umysł od Marii Piecha
 4. Jednorazowe konsultacje z Anią Wróbel. Stacjonarnie w Warszawie ( analiza stanu odżywiania, analiza składu ciała, wytyczne ) lub przez Skype (analiza stanu odżywiania, wytyczne).
 5. Od Anki Hostyńskiej do wyboru jedna z dwóch opcji:
  1. jednorazowe konsultacje (pomoc w dobraniu odpowiednich treningów przy istniejących schorzeniach dla uzyskania określonych celów – zdalnie przez Skype lub stacjonarnie w Krakowie z dodatkowym treningiem personalnym)
  2. jednorazowy godzinny masaż lub opracowanie punktów spustowych (stacjonarnie w Krakowie).
 6. Jednorazowe wejście na wybrane zajęcia w studiu Real Passion Kraków (pole dance – first steps! lub fitness – stretching/wzmacnianie/pilates) od Kasi Czaban.
Mąka kokosowa, kokos suszony, mąka kasztanowa, olej kokosowy virgin, masło kakaowe
Mąka kokosowa, kokos suszony, mąka kasztanowa, olej kokosowy virgin, masło kakaowe

Wyłanianie zwycięzców

Spośród zgłoszonych przepisów jury w składzie: Ania, Anka, Ilona, Kasia, Maria i Ja  :) wybierze 10 najciekawszych.

 • Autorów najciekawszych wpisów (ze względu na charakter niektórych nagród) poprosimy o wskazanie miejsca zamieszkania i określenie możliwości podróżowania do Krakowa lub Warszawy.
 • Spośród tych 10 finalistów wylosujemy 6 zwycięzców.  W pierwszej kolejności rozlosujemy nagrody stacjonarne spośród osób zamieszkujących Kraków i Warszawę lub gotowych przyjechać do jednego lub drugiego miasta :)
 • Następnie spośród pozostałych osób (uzupełnionych o te z Krakowa i Warszawy, które nie wygrają wcześniejszych losowań) wylosujemy osoby, które otrzymają kolejne nagrody. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wyróżnienia osoby, której przepis skradnie nasze serca i żołądki.
 • Zwycięskie przepisy opublikuję na blogu (albo we wpisie podsumowującym detoks albo jako osobne wpisy po przyrządzeniu lub sfotografowaniu – wszystko zależy od możliwości czasowych!) odpowiednio honorując autora przepisu. Może być z imienia, imienia i nazwiska lub z linkiem do bloga jeśli autor takowy posiada.

Na zgłoszenia czekamy oczywiście do końca detoksu czyli do 25 stycznia! Finałową dziesiątkę ogłosimy na fanpage Cook it Lean w ciągu 7 dni od zamknięcia zgłoszeń. Zwycięzców ogłosimy po kolejnych 7 dniach. Ze zwycięzcami skontaktuję się przez FB i poproszę o podanie danych korespondencyjnych albo wskazanie paczkomatu (w przypadku nagród rzeczowych) lub przekażę kontakt dalej (konsultacje, wejściówki).

P.S. Nagrody rzeczowe wysyłamy tylko na terenie Polski :)

Zapraszam wszystkich do udziału i pełnej mobilizacji przez ostatni tydzień detoksu!

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!