Noworoczny detoks cukrowy – rozstrzygnięcie konkursu

Niedziela wieczorem, za oknem ciemno… w jednej z krakowskich kamienic w centrum miasta spotkały się dwie dziewczyny by przy kawie z mlekiem kokosowym przebrnąć przez czeluście facebooka w poszukiwaniu detoksowych dań. To ja (Kasia) i Anka (Anka Anna) wydobywałyśmy konkursowe zgłoszenia ze strony wydarzenia.

Wybór był ogromny i bardzo trudny! Do pierwszego etapu dostało się 17 propozycji dań. Z tej 17 Anka wybrała danie, które najbardziej przypadło jej do gustu (taka możliwość została przewidziana w zasadach konkursu). Następnie odbyły się cztery losowania (bo mamy jedną dodatkową nagrodę od Bukowego Lasu!).

A oto lista zwycięzców!

  • Jednorazowa konsultacja treningowa u Anki Hostyńskiej – Anna Krystyna (za muffinki chlebkowe ratujące życie w podróży)
  • 30 dniowy karnet OPEN ALL o wartości 165 zł do Klubu Fitness Team (w Krakowie) – Magda Ciepielowska (za kreatywne wykorzystanie niedojedzonego tatara)
  • Książka Dieta bez pszenicy Williama Daviesa – Jacek Julian Ławik (za zupę porową z klopsami)
  • Książka 21 Day Sugar Detox – Diane Sanfilippo – Liliando Gawryś (za kalafiorowe taco)
  • Książka Detoks cukrowy – Brooke Alpert, Patricia Farris – Małgorzata Kwiatkowska (za zaskakujące leczo ze świerkiem)

nagrody

Niestety nie znalazł się nikt z Warszawy więc nie mieliśmy kandydatów do losowania nagrody od Ani Wróbel. Wielka szkoda bo trening zapowiadał się gorąco! Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do wykorzystania energii i umiejętności Ani ;)

Poniżej znajdziecie galerię chwały. Zwycięzców prosimy o wiadomość (mail lub przez wiadomości facebook) z danymi kontaktowymi (adres lub paczkomat lub nr. telefonu w przypadku Anny Krystyny i Magdy Ciepielowskiej) i przepisem na danie :)

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy laureatom konkursu!

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!