Powakacyjny detoks cukrowy – konkurs!

Moi drodzy detoksowicze! Mam do oddania jeden egzemplarz książki „Rzucam cukier” Sarah Wilson. Jak sam tytuł wskazuje książka dotyczy tego co właśnie robimy w trakcie detoksu, jednak (moim zdaniem) w nieco łagodniejszej formie. Doszłam do wniosku, że będzie jak znalazł na zakończenie naszej 21 dniowej walki z cukrem. Pomyślałam, że konkurs będzie świetnym motywatorem do dzielenia się swoimi codziennymi posiłkami na stronie wydarzenia :)

Co należy zrobić, żeby ją zdobyć?

Zasady są proste, a żeby były bardziej czytelne to rozpiszę je w punktach:

  1. należy być uczestnikiem wydarzenia „Cukrowy detoks”
  2. należy dzielić się swoimi posiłkami z innymi uczestnikami wydarzenia, wystarczy opis i zdjęcie
  3. WAŻNE – każdy z wpisów musi być otagowany znacznikami #rzucam #cukier
  4. przepis musi być autorski, lub zainspirowany ale nie ściągnięty 1:1 z jakiegokolwiek źródła

Dzięki tym tagom będę wiedziała, że zgłaszacie swój posiłek do zabawy.

Najciekawszą, pod względem walorów smakowych i zdrowotnych, propozycję opublikuję na blogu (oczywiście po przyrządzeniu i sfotografowaniu) odpowiednio honorując autora przepisu. Może być z imienia, imienia i nazwiska lub z linkiem do bloga jeśli autor takowy posiada.

Autor najciekawszej propozycji otrzyma ode mnie opisaną wcześniej książkę.

Na zgłoszenia czekam oczywiście do końca detoksu czyli do 14 września! W związku z tym, że w tym roku mam późne wakacje i dokładnie tego dnia wyjeżdżam nagrodę będę mogła przesłać po powrocie, ale konkurs rozstrzygnę do 7 dni po zamknięciu zgłoszeń. Ze zwycięzcą skontaktuję się przez FB, poproszę wtedy o podanie danych korespondencyjnych albo wskazanie paczkomatu. P.S. Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski :)

Zapraszam wszystkich do udziału. Zapewniam, że warto bo książka jest bardzo ciekawa i świetnie wydana. Jest co oglądać i czytać!

ksiazka_inside_1

ksiazka

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!