Koniec wolnych weekendów – czyli gdzie można mnie spotkać we wrześniu

Ktoś kiedyś powiedział mi, że muszę regularnie stawiać przed sobą jakieś wyzwania i wychodzić ze strefy komfortu. No więc robię to, czy to sama z siebie czy pod wpływem otaczających mnie ludzi. W myśl tego planu zapełniłam sobie wrześniowy grafik praktycznie po brzegi.

1260_399

Najbliższy weekend (12-13 września) spędzę jako organizator największego w Polsce spotkania entuzjastów WordPress. Nie jest to wydarzenie kulinarne ale jak najbardziej powiązane z blogowaniem. I nie tylko, bo tegoroczna edycja nastawiona jest przede wszystkim na przedstawienie WordPressa jako narzędzia biznesowego (sama go zresztą wykorzystuję w swojej codziennej pracy).

Rejestracja uczestników tego wydarzenia jest już zamknięta (czy kogoś z Was spotkam?) ale zapraszam Was do śledzenia nas na facebooku i twitterze (oficjalny hashtag #wckrk).

11218553_944510312258971_3364715236411946404_o

Kolejny weekend spędzę w Poznaniu, gdzie (19 września o 12:10) w ramach targów Healing Diet poprowadzę warsztaty kulinarne.

Paleo przyrządzane w domu nie powinno nikomu sprawdzić problemu. Co jednak w przypadku gdy cały dzień spędzimy poza nim? Jedziemy w podróż czy też szykuje nam się długi dzień w pracy. Osoby stosujące paleo ze względów zdrowotnych doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ciężko zdrowo zjeść “na mieście”. Warto przygotować się na takie sytuacje, by uniknąć gorączkowych poszukiwań i przykrych konsekwencji po zjedzeniu niesprawdzonych potraw. 

Podczas mojego warsztatu skompletujemy zestaw posiłków na cały dzień. Opowiem co warto ze sobą spakować, pokażę jak przygotować trzy główne posiłki a na koniec podpowiem w co to wszystko zapakować.  

Na moje warsztaty możecie zapisać się tutaj.

warsztaty paleo

Miesiąc zamykam lokalnie. 27 września o 12:00 w Klubie Treningu Funkcjonalnego poprowadzę Warsztaty Paleo w akcji.

Jak pisze organizator :)

Będziemy kroić, siekać, obierać, tłuc, smarować, rozgniatać i posypywać, wąchać, smakować i słuchać historii Katarzyny Karus-Wysockiej, entuzjastki Paleo-żywienia i autorki bloga cookitdev.hellostudio.eu.
To będą pełne cztery godziny świetnej zabawy, pouczających rad i ciekawych rozmów, nie wspominając o cudach, jakie czekają nas na kulminacyjnej degustacji :)
Obecność obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą poważnie o zdrowiu swojego ciała i umysłu!

Mogę zagwarantować, że będą to aktywne warsztaty pełne dobrej zabawy i pysznego paleo-jedzenia (będzie mięsnie)!

Chętnych Krakowian (i nie tylko!) zapraszam do wydarzenia na facebooku i kontaktu z organizatorami :)

Przy okazji zapraszam Was do śledzenia wydarzeń na moim fanpage’u bo to nie pierwsze i z pewnością nie ostatnie akcje z moim udziałem :)

 

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!