Noworoczny Detoks Cukrowy 2017 – Konkurs

Detoks już powoli dobiega końca, wszyscy aktywnie braliście w nim udział a ja już dwa razy zapowiadałam konkurs więc dziś dopełniam formalności i przedstawiam nagrody :)

Zasady konkursu

Zasady są właściwie takie jak rok temu, formuła również. Aby zdobyć nagrodę w konkursie należy:

 1. być uczestnikiem wydarzenia “Noworoczny Detoks Cukrowy – edycja 2017”
 2. dzielić się swoimi posiłkami z innymi uczestnikami wydarzenia na facebooku lub na instagramie, wystarczy opis i zdjęcie (zdjęcia bez opisu nie będą brane pod uwagę, chcemy wiedzieć co jecie ;))
 3. WAŻNE – każdy wpis musi być zgodny z zasadami Detoksu Cukrowego 2017
 4. WAŻNE – każdy z wpisów konkursowych musi być otagowany znacznikiem #detokscukrowy2017

 5. przepis musi być autorski, lub zainspirowany ale nie ściągnięty 1:1 z jakiegokolwiek źródła
 6. można zgłaszać kilka wpisów, ale nie zwiększy to szans w losowaniu :)

Nagrody

promocja_przewodnikpaleo-1-2
Polski Przewodnik Paleo
 1. 3 książki Polski Przewodnik Paleo z dedykacją ode mnie
 2. Tarka spiralna od Cook it Lean
 3. Paczka produktów zgodnych z paleo od Delikatesy Ekologiczne DrPelc
 4. Jednorazowe konsultacje z Anią Wróbel. Stacjonarnie w Warszawie ( analiza stanu odżywiania, analiza składu ciała, wytyczne ) lub przez Skype (analiza stanu odżywiania, wytyczne).
 5. Paczka niespodzianka od „Cioci Doroty z Niemiec” ;)) Dorota zwyciężyła w konkursie rok temu.
Tarka spiralna.
Tarka spiralna. Zdjęcie pochodzi ze strony delimano.pl
Mąka kokosowa, kokos suszony, mąka kasztanowa, olej kokosowy virgin, masło kakaowe
Paczka niespodzianka od drPelc, zdjęcie poglądowe :)

Wyłanianie zwycięzców

Spośród zgłoszonych przepisów jury w składzie: Ania, Kasia, Maria i Ja  :) wybierze 10 najciekawszych.

 • Autorów najciekawszych wpisów (ze względu na charakter niektórych nagród) poprosimy o wskazanie miejsca zamieszkania i określenie możliwości podróżowania do Warszawy.
 • Spośród tych 10 finalistów wylosujemy 7 zwycięzców.  W pierwszej kolejności rozlosujemy nagrody stacjonarne spośród osób zamieszkujących Warszawę lub gotowych do niej przyjechać :)
 • Następnie spośród pozostałych osób (uzupełnionych o te z Warszawy, które nie wygrają wcześniejszych losowań) wylosujemy osoby, które otrzymają kolejne nagrody. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wyróżnienia osoby, której przepis skradnie nasze serca i żołądki.
 • Zwycięskie przepisy opublikuję na blogu (albo we wpisie podsumowującym detoks albo jako osobne wpisy po przyrządzeniu lub sfotografowaniu – wszystko zależy od możliwości czasowych!) odpowiednio honorując autora przepisu. Może być z imienia, imienia i nazwiska lub z linkiem do bloga jeśli autor takowy posiada.

Na zgłoszenia czekamy oczywiście do końca detoksu czyli do 29 stycznia! Finałową dziesiątkę ogłosimy na fanpage Cook it Lean w ciągu 7 dni od zamknięcia zgłoszeń. Zwycięzców ogłosimy po kolejnych 7 dniach. Ze zwycięzcami skontaktuję się przez FB i poproszę o podanie danych korespondencyjnych albo wskazanie paczkomatu (w przypadku nagród rzeczowych) lub przekażę kontakt dalej (konsultacje).

P.S. Nagrody rzeczowe wysyłamy tylko na terenie Polski :)

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!