Detoks Cukrowy – propozycje list zakupów 2

Drodzy detoksowicze! Aby ułatwić Wam dzisiejsze zakupy na kolejny tydzień detoksu prezentujemy nasze, gospodyniowe listy zakupowe – bierzcie i korzystajcie!

Kasia Karus-Wysocka

Czyli ja. Moja lista to lista tygodniowych zakupów dla dwóch osób. Generalnie to co jest na liście starcza nam na tydzień (lub dłużej – przyprawy, dodatki itp), czasami jednak dokupię jabłek czy warzyw w warzywniaku w drodze do pracy. Co tydzień kupuję kurczaka lub kaczkę na rosół. Mój detoks nie obejmuje nabiału ani kasz bezglutenowych, jadam natomiast ryż.

sugardetox_2017_lista_zakupow

Kasia Czaban

Kasia wyeliminowała zboża bezglutenowe a także niektóre produkty FODMAP. jada natomiast kozie sery. Lista Kasi obejmuje produkty detoksowe na jeden tydzień dla jednej osoby, mięso kupuje też na zapas. Warzywa w razie potrzeby dokupuje w warzywniaku. Lista zawiera produkty które starczają na dłużej.

sugardetox_2017_lista_zakupow2

Maja

Lista obejmuje produkty, które najczęściej kupuje dla dwóch osób na około tydzień.  W tym roku Majka podczas detoksu spożywa również zboża bezglutenowe (ze względu na treningi), natomiast  nadal unika nabiału. Maja gotuje obiady na cały tydzień, duży garnek bulionu i przygotowuje pasztety. Lubi tłuste mięsa.

sugardetox_2017_lista_zakupow3

Ania

Lista Ani obejmuje zakupy jednoosobowe na cały tydzień. Poza tradycyjnymi częściami mięsa znajdziemy w niej zdrowe podroby. Ania to nasze #warzywne gestapo więc jej lista musi obfitować w warzywa.

sugardetox_2017_lista_zakupow4

POBIERZ WSZYSTKIE LISTY ZAKUPOWE W PDF

 

Powyższy artykuł ma charakter edukacyjny i nie może być traktowany jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej/specjalistycznej. Autorzy cookitlean.pl nie biorą odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji przez czytelników.

Podziel się z innymi, udostępnij ten wpis!